Skip to main content

Firma Foldekor to firma rodzinna

Od ponad 17 lat nasze życie zawodowe związane jest z aranżacją wnętrz. Ożywiamy powierzchnie szklane: ścianki działowe, drzwi, okna, witryny za pomocą najlepszych folii.

Nasza ekipa to zespół wykwalifikowanych pracowników, która szybko i sprawnie przeprowadza naszych Klientów przez kolejne etapy realizacji: od opracowania spersonalizowanej wizualizacji, do etapu końcowego – aplikacji folii na powierzchniach szklanych.

Na życzenie Klienta przedstawiamy własne rozwiązania lub urzeczywistniamy wizję zamawiającego.

Projektujemy i wytwarzamy rękodzieło

Z pasji do rysowania, plastyki i grafiki powstał nasz kolejny projekt: ozdobne płytki z miedz, mosiądzu i stali nierdzewnej. Od 2019 roku projektujemy i wytwarzamy nasze rękodzieło. To produkt dla wymagającego Klienta, który ceni piękno i artyzm ręcznie tworzonych płytek. Tworzymy z pasją i każde zakończone zlecenie to duma z powstałego produktu. Dbamy o zadowolenie Klinta poprzez niezawodność i terminowość realizowanych zleceń.

Ale nie tylko żyjemy pracą. W wolnym czasie kręci nas dobra muzyka rockowa, która często jest tłem dla wszelkiego rodzaju performansów, wystaw i innych wydarzeń artystycznych, które są inspiracją dla dalszej pracy.Naszą pozytywną energię czerpiemy również z biegania z psem, długich wypadów rowerowych oraz rozgrywek w Scrabble, które uwielbiamy.

Zaufali nam

opinie

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz indywidualnej wyceny, czy konsultacji w sprawie projektu, w każdej chwili możesz skontaktować się z naszym Działem Obsługi Klienta. Zadzwoń lub napisz. Czekamy na Twoją wiadomość.

skontaktuj się