Płytki ścienne miedziane i mosiężne – Foldekor Warszawa

Wszystkie nasze ozdobne płytki ścienne wykonane są w 100% z miedzi, mosiądzu lub stali nierdzewnej. Wykonane są ręcznie i na zamówienie.

Tworzymy niestandardowe projekty. Wykonujemy dowolne wzory, jakie zażyczy sobie klient. Możemy zmienić/dodać np. ważną datę, imię lub coś sentymentalnego, osobistego. Klienci decydują o wielkości płytek, które wykonujemy.

Ozdobne płytki ścienne z mosiądzu

Nasze trwałe produkty mają grubość 0,6 mm i są bardzo łatwe w montażu – podobnie jak zwykłe płytki, przy użyciu zaprawy o grubości około 3 mm.
Konserwacja nie stanowi problemu. Przy użyciu 1/2 szklanki płynu do mycia naczyń i 2 szklanki ciepłej wody lub łagodnego roztworu mydła należy przetrzeć powierzchnię płytek miękką szmatką, a następnie spłukać powierzchnię ciepłą wodą i wytrzeć płytki do sucha.

Nie polecamy ściernej gąbki ani podkładki.

Płytki ścienne pokryte są patyną – ochronną wykładziną przed korozją i innymi efektami ubocznymi, na które narażone są metale. W niektórych przypadkach miedź może stać się zielona. Ten proces jest naturalny i można go uniknąć, dodając akrylowe wykończenie na powierzchni metalu. Jednak ekspozycja na promieniowanie UV spowoduje zerwanie wykończenia po pewnym czasie. Dlatego nie zalecamy polewy akrylowej.